Najmodniejsze kolory i fasony butów

Bardzo często w żartach mówi się o tym, że kobiety posiadają ogromną ilość par butów. To niby tylko żarty, ale w wielu przypadkach to rzeczywiście się sprawdza. Panie kochają buty. Nierzadko widząc śliczną parę kolejnych czółenek czy sandałków w sklepie, po prostu nie mogą się powstrzymać. Szafa z butami pęka w szwach. Zamiast kupować bezmyślnie kolejną parę, warto najpierw wszystko przemyśleć i przede wszystkim sprawdzić jakie trendy panują np. podczas najbliższej pory roku. Jesień to na przykład dość specyficzny czas. Najtrudniej zawsze określić jakie buty będą modne podczas tej pory roku. Przede wszystkim wynika to z klimatu panującego na zewnątrz. Tak naprawdę podczas jesieni jest ciepło, ale wieczory zaczynają być zimne. Poza tym jesień to mnóstwo deszczu i… kałuż.

Skoro już jesteśmy przy kałużach i porze deszczowej – warto by każda z pań posiadała w swojej szafie modne kaloszki, kolorowe i we wzory. Oczywiście, nie założymy ich na elegancką kolację, ale na co dzień, podczas deszczowych dni będą idealne. Sprawią też, że będziemy czuć się wygodnie i komfortowo. Przecież buty nam nie przemokną! Sezonowe trendy na jesień to także czas na buty na koturnie. Świetnie pasują do pań  o niskim wzroście. To doskonała alternatywa dla obcasów, które przecież czasem mogą się znudzić. Koturny również wysmuklają nogi i pasują tak naprawdę do wszystkich stylizacji. Bardzo często określa się buty na koturnie jako buty uniwersalne. To rodzaj obuwia świetnie sprawdzającego się w przypadku zarówno sukienek, jak i szortów.

Kupując buty na jesień zwróćmy uwagę, aby posiadały one motyw modnych kolorów. Świetnie pasuje połączenie bieli oraz czerni z kolorem pomarańczowym. Mocny pomarańczowy to nowość sezonu. Trzeba jednak z tym kolorem uważać. Jeżeli mamy bardzo jasną karnację, to wtedy warto wybierać ten kolor o mniejszym zintensyfikowaniu.