Stylizacje dla puszystych pań

Kobiety posiadające nieco więcej kilogramów zazwyczaj mają bardzo wiele kompleksów. Z zazdrością patrzą na swoje szczupłe koleżanki, które doskonale prezentują się w różnego rodzaju strojach. Ale czy puszyste panie nie mogą dobrze wyglądać w modnych i eleganckich strojach? Oczywiście, że mogą. Sekret tkwi w odpowiednim dobraniu stroju do puszystej sylwetki. Ubrania mogą bardzo wiele zdziałać. Gdy są właściwie dobrane, to można bez żadnych problemów ukryć to, co nie do końca nam się podoba w naszym wyglądzie. Poza tym odpowiednio dobrana sukienka czy spódnica (i wiele innych elementów garderoby) mogą ująć optycznie kilogramów.

Przede wszystkim warto dobierać ubrania, w których dana kobieta dobrze się czuje. Trzeba dobierać ciuchy, w których każda czuje się naturalnie. Nie chodzi bowiem o to, aby przez cały dzień zajmować się naciąganiem sukienki czy poprawianiem bluzki. Warto zainwestować w odpowiednią bieliznę. Dobrze dobrany biustonosz może naprawdę zdziałać cuda. Na przykład może doprowadzić do optycznego wyszczuplenia talii. Ekskluzywny i wygodny biustonosz jednak sporo kosztuje. Na pewno jednak ta inwestycja się opłaci.  Puszyste panie powinny także dobrać odpowiednie dodatki. Świetnie będą pasować duże kolczyki, apaszki czy np. opaski. Świetnie odciągną uwagę od niektórych partii ciała.

Nie warto denerwować się tym, że kupujemy ubrania w dużym rozmiarze. Należy skupić się na fasonie, a nie na tym, że na sukience widnieje rozmiar „44”.

Panie z nadwagą powinny nosić przede wszystkim ciemniejsze kolory. Jasne kolory także są oczywiście dopuszczalne. Te jednak powinny znajdować się na górnych elementach garderoby. Wybierając bluzki, warto kupować te, które przy dekolcie mają wiele dodatków, np. cekiny czy hafty. I wreszcie spódnice i sukienki. Te pierwsze powinny być w kształcie litery „A” i sięgać kolana. Świetnie sprawdzą się sukienki z kopertowym wiązaniem.